rychlý kontakt
tel. 606 609 077 | 608 781 888
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

NORDICA TERMOROSA D.S.A. bordó s výměníkem

Cena:81673.00 Kč s DPH
Dostupnost:Obvykle skladem
Výkon:15.5 kW
Váha:210 kg
Rozměr:1 030 x 850 x 660 mm
Kouřovod:150 (Ø) mm
Vývod:horní/zadní
Solární systém:Ano

     

Hodnocení zboží: Ještě nebylo hlasováno
Hodnotilo: Buďte první, kdo zboží ohodnotí!

Dvouplášťový sporák na tuhá paliva NORDICA TERMOROSA D.S.A. s výměníkem a vychlazovací smyčkou má jmenovitý výkon 15.5 – jmenovitý výkon do výměníku je 9 kW a do místnosti je 6.5 kW) při spotřebě dřeva 4.5kg/hod. Rozměry trouby : výška 300, šířka 330 a hloubka 400 mm. Vývod je možno zvolit pravý horní nebo pravý zadní. Luxusní dvouplášťový sporák s průhledem do topeniště, sporák má litinový základ s kachlovým obkladem a třístupňové spalování, regulace teploty kapilárním termostatem Sporák má systém nerezových deflektorů – prodlužují dráhu plynů, které mohou dohořívat a velké litinové topeniště. Litinová plotna s dilatační kruhy – nepraská a nedeformuje se. Sporák má přepínací klapku plotna/trouba – možnost vyřazení trouby (v letních měsících nebo při zatápění) a prostor na rozmrazování a sušení potravin nebo ohřívání jídla. Trouba je smaltovaná a s teploměrem. Rozměry trouby: Š x V x H = 300×330×400 mm. Vodní objem teplovodního výměníku je 14 litrů, pracovní tlak vody 1.5 bar, výstupy vody 1". Použitelné palivo : dřevo, dřevěné brikety. Krbový sporák s výměníkem je možno objednat v provedení bordó nebo mastek.

16.3.2018 | čas: 17:03 hod.Anna Beránková

Dobrý den, jaké máte ohlasy na tento sporák, nebo verzi XXL? Četla jsem na internetu hodně špatných recenzí... Děkuji

16.3.2018 | čas: 17:51 hod.RE:


Dobrý den,

u sporáku jsme zatím nezaregistrovali žádnou reklamaci ani stížnost.

U topidel s výměníkem je důležité mít topidlo správně dimenzované a zapojené a provozovat ho v souladu s návodem k obsluze. K problémům může dojít pokud nebude topidlo provozováno správně (špatné dimenzování výkonu, mokré nebo jinak nevhodné palivo, malá dávka paliva na jedno přiložení, nesprávně zapojený topný okruh apod). Zapojení topidla na topný okruh by měl napojovat odborný topenář.

S pozdravem
Svobodová

Diskuze ke zboží: NORDICA TERMOROSA D.S.A. bordó s výměníkem
Upozornění:
Zadáním své e-mailové adresy obdržíte odpověď našim pracovníkem prostřednictvím e-mailu. Zadaná adresa zůstane skrytá a v příspěvku se nezobrazí!

Články - informace!

Návody k použití a technické listy

Hledat technické listy a návody k použití

Zadejte název nebo typ výrobku

Doporučujeme:

THORMA BOZEN b béžový

Fotografie zboží: THORMA BOZEN b béžový | eshop KAMNA-KKS.cz

5663.00 Kč

více informací

slovník technických pojmů

INSTALACE TEPLOVODNÍHO VÝMĚNÍKU

Zapojení teplovodního výměníku do topné soustavy musí provádět odborná firma. Přitom je důležité, aby byla vyřešena ochrana výměníku proti přetopení (vaření vody). Vedle samozřejmého zapojení bezpečnostního tlakového ventilu je dobré ochránit topnou ...


logo fb MENU:

tel.+420 606 609 077
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

Realizace projektu:

WEBNOVELA.cz - tvorba webu

© KAMNA-KKS.cz | 2015