rychlý kontakt
tel. 606 609 077 | 608 781 888
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

NORDICA ROSETTA MAIOLICA - cappucino

Cena:46529.00 Kč s DPH
Dostupnost:Obvykle skladem
Výkon:6.0 kW
Váha:160 kg
Rozměr:870 x 850 x 590 mm
Kouřovod:130 (Ø) mm
Vývod:horní/zadní

     

Hodnocení zboží: Ještě nebylo hlasováno
Hodnotilo: Buďte první, kdo zboží ohodnotí!

Celolitinový sporák Rosetta s funkcí dvojitého spalování a kachlovým obkladem, vyniká prostorným topeništěm z litiny, pohyblivým roštem a velkou troubou na pečení s teploměrem. Litinová plotna má v místě nad topeništěm odnímatelné kruhy, umožňující vaření na otevřeném ohni. Tak může dilatovat, nedeformuje se a ani nepraská. Díky proskleným dvířkům si můžete dopřát krásný pohled na plápolající oheň a kontrolovat průběh pečení v troubě. Sporák má prostor na sušení, rozmrazování a ohřívání jídel. Sporáky mají snadné otevírání dvířek i zásobníku dřeva a přesnou regulaci primárního a sekundárního vzduchu. Kouřovod lze připojit na pravé straně na plotně či v zadní části.
Popis výrobku:luxusní dvouplášťový sporák s průhledem do topeniště, atmosféra krbu menší varianta sporáku Rosa účinnost 74 % CO emise při 13 % O2 0,11 % litinový základ s kachlovým obkladem dvojité spalování regulace primárního vzduchu na spodních dvířkách regulace sekundárního vzduchu, který je silně předehříván systém nerezových deflektorů – prodlužují dráhu plynů, které mohou dohořívat předávání tepla probíhá: sáláním přes sklo prouděním mezi plášti akumulací do obkladu velké litinové topeniště litinová plotna, dilatační kruhy, nepraská, nedeformuje se přepínací klapka plotna, trouba – možnost vyřazení trouby (v letních měsících nebo při zatápění) prostor na rozmrazování a sušení potravin nebo ohřívání jídla smaltovaná trouba s teploměrem rozměry trouby: Š x V x H = 240×300×388 mm ochranný rám pravý vývod – horní a zadní.Použitelné palivo: dřevo, dřevěné a uhelné brikety. Záruční doba : 24 měsíců.

Návod k použití pro zboží: NORDICA ROSETTA MAIOLICA - cappucino

Diskuze ke zboží: NORDICA ROSETTA MAIOLICA - cappucino
Upozornění:
Zadáním své e-mailové adresy obdržíte odpověď našim pracovníkem prostřednictvím e-mailu. Zadaná adresa zůstane skrytá a v příspěvku se nezobrazí!

Články - informace!

Návody k použití a technické listy

Hledat technické listy a návody k použití

Zadejte název nebo typ výrobku

Doporučujeme:

THORMA BOZEN b béžový

Fotografie zboží: THORMA BOZEN b béžový | eshop KAMNA-KKS.cz

5663.00 Kč

více informací

slovník technických pojmů

VYCHLAZOVACÍ SMYČKA

Krbová kamna s výměníkem musí mít vždy zajištění pro případ výpadku elektrického proudu. Pohodlným způsobem, jak zabránit přetopení kamen s výměníkem je doplnění vychlazovací smyčky do výměníku. Řešení pomocí vychlazovací smyčky doporučí zajisté každ...


logo fb MENU:

tel.+420 606 609 077
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

Realizace projektu:

WEBNOVELA.cz - tvorba webu

© KAMNA-KKS.cz | 2015