rychlý kontakt
tel. 606 609 077 | 608 781 888
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

NORDICA ROSETTA MAIOLICA - bordó

Cena:46529.00 Kč s DPH
Dostupnost:Obvykle skladem
Výkon:6.0 kW
Váha:160 kg
Rozměr:870 x 850 x 590 mm
Kouřovod:130 (Ø) mm
Vývod:horní/zadní

     

Hodnocení zboží: Ještě nebylo hlasováno
Hodnotilo: Buďte první, kdo zboží ohodnotí!

Celolitinový sporák Rosetta s funkcí dvojitého spalování a kachlovým obkladem, vyniká prostorným topeništěm z litiny, pohyblivým roštem a velkou troubou na pečení s teploměrem. Litinová plotna má v místě nad topeništěm odnímatelné kruhy, umožňující vaření na otevřeném ohni. Tak může dilatovat, nedeformuje se a ani nepraská. Díky proskleným dvířkům si můžete dopřát krásný pohled na plápolající oheň a kontrolovat průběh pečení v troubě. Sporák má prostor na sušení, rozmrazování a ohřívání jídel. Sporáky mají snadné otevírání dvířek i zásobníku dřeva a přesnou regulaci primárního a sekundárního vzduchu. Kouřovod lze připojit na pravé straně na plotně či v zadní části. Popis výrobku: účinnost 74 %,CO emise při 13 % O2 0,11 %,litinový základ s kachlovým obkladem,dvojité spalování,regulace primárního vzduchu na spodních dvířkách,regulace sekundárního vzduchu, který je silně předehříván,systém nerezových deflektorů – prodlužují dráhu plynů. Litinová plotna, dilatační kruhy, nepraská, nedeformuje se,přepínací klapka plotna, trouba – možnost vyřazení trouby (v letních měsících nebo při zatápění),prostor na rozmrazování a sušení potravin nebo ohřívání jídla,
smaltovaná trouba s teploměrem,rozměry trouby: Š x V x H = 240×300×388 mm,ochranný rám,pravý vývod – horní a zadní. Palivo: dřevo, dřevěné.

Návod k použití pro zboží: NORDICA ROSETTA MAIOLICA - bordó

26.1.2013 | čas: 19:16 hod.Hlousková Zdenka

Dobrý den, prosím o sdělení, zda se tento sporák vyrábí i s levým vývodem. Děkuji za odpověď Hlousková Z.

26.1.2013 | čas: 20:41 hod.RE:


Dobrý den
děkujeme za dotaz
sporák se vyrábí pouze s pravým vývodem – horním nebo zadním. Kouřovod lze připojit na pravé straně na plotně či v zadní části.

S pozdravem
Pavla Svobodová

Diskuze ke zboží: NORDICA ROSETTA MAIOLICA - bordó
Upozornění:
Zadáním své e-mailové adresy obdržíte odpověď našim pracovníkem prostřednictvím e-mailu. Zadaná adresa zůstane skrytá a v příspěvku se nezobrazí!

Články - informace!

Návody k použití a technické listy

Hledat technické listy a návody k použití

Zadejte název nebo typ výrobku

Doporučujeme:

THORMA BOZEN b béžový

Fotografie zboží: THORMA BOZEN b béžový | eshop KAMNA-KKS.cz

5663.00 Kč

více informací

slovník technických pojmů

AUTOMATICKÁ REGULACE SEKUNDÁRNÍHO SPALOVÁNÍ VZDUCHU

Je nadstandardní výbavou některých typů kamen. Funguje na principu plynulé regulace spalovacího procesu kapilární klapky. Pomocí regulátoru primárního přisávání vzduchu si nastavíte požadovaný výkon. Přísun sekundárního vzduchu je pak automaticky ř...


logo fb MENU:

tel.+420 606 609 077
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

Realizace projektu:

WEBNOVELA.cz - tvorba webu

© KAMNA-KKS.cz | 2015