rychlý kontakt
tel. 606 609 077 | 608 781 888
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

HS Flamingo AQUAFLAM PRIZMAT 7 s výměníkem a manuální regulací

Cena:24990.00 Kč s DPH
Dostupnost:Na dotaz (expedice obvykle do 30 dnů)
Výkon:7.0 kW
Váha:115 kg
Kouřovod:160 (Ø) mm
Solární systém:Ano

     

Hodnocení zboží: Ještě nebylo hlasováno
Hodnotilo: Buďte první, kdo zboží ohodnotí!

Krbová vložka AQUAFLAM Prizmat 7 s výměníkem a manuální regulací má jmenovitý výkon 7kW, rozsah výkonu 3–10kW. Výkon do vody 5kW a do vzduchu 2kW. Objem tepelného výměníku: 22 l. Krbová vložka AQUAFLAM 7 s výměníkem je vyrobena z oceli o síle 4–6mm.Ocelový plech je použitý na vnitřek komory a výměníku. Rošt je litinový. Emise CO (Při 13% O2): 0,105 %. Průměrná teplota spalin: 235 °C. Provozní tah 12 Pa.Maximální provozní tlak 3 bar. Účinnost je 80%. Použitelné palivo : dřevo, dřevěné brikety. Délka polen 35cm. Krbová vložka má ovládání externího přívodu vzduchu - 120mm, dvojitý oplach skla předehřátým sekundárním vzduchem, 3 bezpečnostní prvky, demontovatelný rám vložky před zabudováním, přípojky vody na obou stranách.
Krbové vložky AQUAFLAM mají mnoho nadstandardních doplňků, čímž velmi výrazně předhání konkurenční výrobky. Inovativní prvky směřují především ke zlepšení obsluhy krbové vložky. Použitý materiál je pečlivě vybírán tak, aby dosahoval nejvyšší kvality. Pro bezpečnost zákazníka jsou krbové vložky vybaveny standardně ochlazovací smyčkou a stále otevřeným terciálním vzduchem, který zabraňuje hromadění plynů ve spalovací komoře. Základní a automatická regulace navíc zavírá přívod vzduchu při přetopení. Krbové vložky AQUAFLAM dosáhly na nejpřísnější evropské normy jako jsou BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte. Krbové vložky AQUAFLAM mají k dispozici tři druhy způsobu ovládání centrálního přívodu vzduchů. Manuální regulace pracuje pomocí táhla a jedná se o klasickou regulaci. Dalším typem je základní regulace, která je poháněna bateriemi a umožňuje na základě točení potenciometru plynulý chod klapky. Třetí variantou je luxusní verze plně automatizované klapky, která je ovládaná grafickým panelem na zdi. Záruční doba 60 měsíců.

Návod k použití pro zboží: HS Flamingo AQUAFLAM PRIZMAT 7 s výměníkem a manuální regulací

Diskuze ke zboží: HS Flamingo AQUAFLAM PRIZMAT 7 s výměníkem a manuální regulací
Upozornění:
Zadáním své e-mailové adresy obdržíte odpověď našim pracovníkem prostřednictvím e-mailu. Zadaná adresa zůstane skrytá a v příspěvku se nezobrazí!

Články - informace!

Návody k použití a technické listy

Hledat technické listy a návody k použití

Zadejte název nebo typ výrobku

Doporučujeme:

THORMA BOZEN b béžový

Fotografie zboží: THORMA BOZEN b béžový | eshop KAMNA-KKS.cz

5663.00 Kč

více informací

slovník technických pojmů

INSTALACE TEPLOVODNÍHO VÝMĚNÍKU

Zapojení teplovodního výměníku do topné soustavy musí provádět odborná firma. Přitom je důležité, aby byla vyřešena ochrana výměníku proti přetopení (vaření vody). Vedle samozřejmého zapojení bezpečnostního tlakového ventilu je dobré ochránit topnou ...


logo fb MENU:

tel.+420 606 609 077
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

Realizace projektu:

WEBNOVELA.cz - tvorba webu

© KAMNA-KKS.cz | 2015