rychlý kontakt
tel. 606 609 077 | 608 781 888
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

HS Flamingo AQUAFLAM 7 s výměníkem a základní regulací

Cena:24490.00 Kč s DPH
Dostupnost:Na dotaz (expedice obvykle do 30 dnů)
Výkon:7.0 kW
Váha:115 kg
Kouřovod:160 (Ø) mm
Solární systém:Ano

     

Hodnocení zboží: Ještě nebylo hlasováno
Hodnotilo: Buďte první, kdo zboží ohodnotí!

Krbová vložka AQUAFLAM 7 s výměníkem a základní regulací má jmenovitý výkon 7kW, rozsah výkonu 3–10kW. Výkon do vody 5kW a do vzduchu 2kW. Objem tepelného výměníku: 22 l. Krbová vložka AQUAFLAM 7 s výměníkem je vyrobena z oceli o síle 4–6mm. Ocelový plech je použitý na vnitřek komory a výměníku. Rošt je litinový. Emise CO (Při 13% O2): 0,105 %. Průměrná teplota spalin: 235 °C. Provozní tah 12 Pa. Maximální provozní tlak 3 bar. Účinnost je 80%. Použitelné palivo : dřevo, dřevěné brikety. Délka polen 35cm. Krbová vložka má ovládání externího přívodu vzduchu - 120mm, dvojitý oplach skla předehřátým sekundárním vzduchem, 3 bezpečnostní prvky, demontovatelný rám vložky před zabudováním, přípojky vody na obou stranách.
Krbové vložky AQUAFLAM mají mnoho nadstandardních doplňků, čímž velmi výrazně předhání konkurenční výrobky. Inovativní prvky směřují především ke zlepšení obsluhy krbové vložky. Použitý materiál je pečlivě vybírán tak, aby dosahoval nejvyšší kvality. Pro bezpečnost zákazníka jsou krbové vložky vybaveny standardně ochlazovací smyčkou a stále otevřeným terciálním vzduchem, který zabraňuje hromadění plynů ve spalovací komoře. Základní a automatická regulace navíc zavírá přívod vzduchu při přetopení. Krbové vložky AQUAFLAM dosáhly na nejpřísnější evropské normy jako jsou BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte. Krbové vložky AQUAFLAM mají k dispozici tři druhy způsobu ovládání centrálního přívodu vzduchů. Manuální regulace pracuje pomocí táhla a jedná se o klasickou regulaci. Dalším typem je základní regulace, která je poháněna bateriemi a umožňuje na základě točení potenciometru plynulý chod klapky. Třetí variantou je luxusní verze plně automatizované klapky, která je ovládaná grafickým panelem na zdi. Záruční doba 60 měsíců.

Návod k použití pro zboží: HS Flamingo AQUAFLAM 7 s výměníkem a základní regulací

Diskuze ke zboží: HS Flamingo AQUAFLAM 7 s výměníkem a základní regulací
Upozornění:
Zadáním své e-mailové adresy obdržíte odpověď našim pracovníkem prostřednictvím e-mailu. Zadaná adresa zůstane skrytá a v příspěvku se nezobrazí!

Články - informace!

Návody k použití a technické listy

Hledat technické listy a návody k použití

Zadejte název nebo typ výrobku

Doporučujeme:

HAAS+SOHN Treviso II - hnědé kachle

Fotografie zboží: HAAS+SOHN Treviso II - hnědé kachle | eshop KAMNA-KKS.cz

27393.00 Kč |  28240.00 Kč | sleva: 3%

více informací

slovník technických pojmů

EXTERNÍ PŘÍVOD VDUCHU

Dnes již velmi vyhledávané technické řešení přívodu spalovacího vzduchu do krbových kamen a krbových vložek. Někdy bývá označován i jako centrální přívod vzduchu (CPV). Krbová kamna nebo krbové vložky vybavená touto technickou vymožeností se hodí p...


logo fb MENU:

tel.+420 606 609 077
e-mail: objednavky@kamna-kks.cz

Realizace projektu:

WEBNOVELA.cz - tvorba webu

© KAMNA-KKS.cz | 2015