Trubka 180mm/50cm/1

Trubka 180mm/50cm/1,5mm s čistícím otvorem (HS FLAMINGO)

Trubka 180mm/50cm/1,5mm s čistícím otvorem (HS FLAMINGO) od skvělé značky HS FLAMINGO , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Trubka 180mm/50cm/1,5mm s čistícím otvorem (HS FLAMINGO) ve výhodné slevě 139 Kč

139 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Trubka 180mm/50cm/1,5mm s čistícím otvorem (HS FLAMINGO). Ocelové kouřovody jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla na tuhá paliva (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna) do komína, do prostředí obyčejného, bez nebezpečí výbuchu a přítomnosti par těkavých látek (dle ČSN 332003). Ocelové kouřovody jsou vyrobeny z 1,5mm plechu. V místnosti, ve které je zdroj vytápění instalován, musí být zajištěn přívod čerstvého vzduchu netěsnostmi oken a dveří. Není-li tomu tak, musí se do místnosti zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu průřezem, který odpovídá alespoň průřezu použitého kouřovodu zvětšeného o 10%.
Kouřovody jsou vyráběné z 1,5mm ocelového plechu a lakovány senotermním lakem odolným proti vysokým teplotám (do 400°C) v barvě černé. Jsou určeny k viditelnému připojení zdrojů tepla (např. kotle na tuhá paliva, krbová, kachlová a jím podobná kamna do komína). Široký sortiment dílů včetně zajišťuje snadné a pohodlné sestavení kouřové cesty. Kouřovody jsou vyráběny v České republice. Certifikováno EN 1856-2. Trubka 180mm/50cm/1,5mm s čistícím otvorem (HS FLAMINGO) od značky s dobrým jménem HS FLAMINGO lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

 

Název:
Trubka 180mm/50cm/1,5mm s čistícím otvorem (HS FLAMINGO)
Výrobce:
SKU:
23092

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Kamna-kks.cz nakoupíte kvalitní kamna a krby od předních výrobců. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nakupte si z obrovského množství kvalitních produktů. Na Kamna-kks.cz si nakoupíte vše potřebné pro váš dům. Neustále pro váš rozšiřujeme nabídku krbových kamen. U nás si jistě vyberete z obrovského množství krbových kamen a krbů. Většinu zboží máme pro vás skladem.
Vybírejte z nabídky
5285
produktů
86
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kamna-kks.cz