TATAREK automatická regulace hoření RT08G-OM2

TATAREK automatická regulace hoření RT08G-OM2, teplovzdušná se senzorem spalin - 120mm

TATAREK automatická regulace hoření RT08G-OM2, teplovzdušná se senzorem spalin - 120mm značky TATAREK je u nás za bezkonkurenční cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. TATAREK automatická regulace hoření RT08G-OM2, teplovzdušná se senzorem spalin - 120mm - nyní nakoupíte za 4872 Kč

4872 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

TATAREK automatická regulace hoření RT08G-OM2, teplovzdušná se senzorem spalin - 120mm. Pomocí vzduchové klapky regulace kontroluje proces hoření. Díky plynulé regulace je hoření čisté, optimální a prodlužuje proces hoření.
Velkou výhodou této regulace je možnost napojení spalinového čidla a celý proces je tedy řízen na základě teploty spalin.
Regulátor umožňuje výběr jednoho ze tří výkonových programů dle potřeb uživatele. Regulátor je vybaven vlastním záložním zdrojem napájení a výpadky do 8 vteřin regulaci nevyřaují z provozu.

omezuje maximální teploty spalování
prodlužuje proces spalování
snižuje spotřebu paliva
prodlužuje životnost krbu
napojení čidla CO spalin

Součástí regulace je vzduchová klapka. TATAREK automatická regulace hoření RT08G-OM2, teplovzdušná se senzorem spalin - 120mm od společnosti se zárukou kvality TATAREK je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

 

Název:
TATAREK automatická regulace hoření RT08G-OM2, teplovzdušná se senzorem spalin - 120mm
Výrobce:
SKU:
22384

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Kamna-kks.cz nakoupíte kvalitní kamna a krby od předních výrobců. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nakupte si z obrovského množství kvalitních produktů. Na Kamna-kks.cz si nakoupíte vše potřebné pro váš dům. Neustále pro váš rozšiřujeme nabídku krbových kamen. U nás si jistě vyberete z obrovského množství krbových kamen a krbů. Většinu zboží máme pro vás skladem.
Vybírejte z nabídky
5285
produktů
86
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kamna-kks.cz