TATAREK automatická regulace hoření RT-08GX

TATAREK automatická regulace hoření RT-08GX, teplovodní se senzorem spalin - 120mm

TATAREK automatická regulace hoření RT-08GX, teplovodní se senzorem spalin - 120mm od výrobce se skvělou pověstí TATAREK , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. TATAREK automatická regulace hoření RT-08GX, teplovodní se senzorem spalin - 120mm aktuálně v akci od 5998 Kč

5998 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

TATAREK automatická regulace hoření RT-08GX, teplovodní se senzorem spalin - 120mm. Pomocí vzduchové klapky regulace kontroluje proces hoření. Díky plynulé regulace je hoření čisté, optimální a prodlužuje proces hoření. Součástí dodávky jsou tři teplotní čidla, která kontrolují teploty například v akumulační nádrži nebo výměníku.
Velkou výhodou této regulace je možnost napojení spalinového čidla a celý proces je tedy řízen na základě teploty spalin.
Regulátor umožňuje výběr jednoho ze tří výkonových programů dle potřeb uživatele. Regulátor je vybaven vlastním záložním zdrojem napájení a výpadky do 8 vteřin regulaci nevyřaují z provozu.

omezuje maximální teploty spalování
prodlužuje proces spalování
snižuje spotřebu paliva
prodlužuje životnost krbu
napojení čidla CO spalin

Součástí regulace je vzduchová klapka. TATAREK automatická regulace hoření RT-08GX, teplovodní se senzorem spalin - 120mm od tohoto skvělého výrobce TATAREK je k dostání teď opravdu levně. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

 

Název:
TATAREK automatická regulace hoření RT-08GX, teplovodní se senzorem spalin - 120mm
Výrobce:
SKU:
22381

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Kamna-kks.cz nakoupíte kvalitní kamna a krby od předních výrobců. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nakupte si z obrovského množství kvalitních produktů. Na Kamna-kks.cz si nakoupíte vše potřebné pro váš dům. Neustále pro váš rozšiřujeme nabídku krbových kamen. U nás si jistě vyberete z obrovského množství krbových kamen a krbů. Většinu zboží máme pro vás skladem.
Vybírejte z nabídky
5260
produktů
86
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kamna-kks.cz