TATAREK automatická regulace hoření RP-01

TATAREK automatická regulace hoření RP-01, teplovzdušná s dálkovým ovládáním - 100mm

TATAREK automatická regulace hoření RP-01, teplovzdušná s dálkovým ovládáním - 100mm od této přední společnosti TATAREK , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. TATAREK automatická regulace hoření RP-01, teplovzdušná s dálkovým ovládáním - 100mm za super cenu 3145 Kč

3145 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

TATAREK automatická regulace hoření RP-01, teplovzdušná s dálkovým ovládáním - 100mm. Regulace je určená k dálkovému ovládání vzduchové klapky pomocí infračerveného přenosu. Skládá se z regulace vzduchové klapky (napájené ze síťe nebo z akumulátoru) a dálkového ovladače (napájeného dvěma články AAA).
Regulace vzduchové klapky je napájena ze sítě. Je možné jej připojit k akumulátoru, který pracuje v pohotovostním režimu a je automaticky dobíjen při zapojení do el. sítě.
K regulaci je připojena vzduchová klapka a přijímač infračervených paprsků, který je potřeba umístit na viditelné místo (v dosahu dálkového ovladače).
Dálkovým ovladačem se reguluje vzduchová klapka v rozmezí 0 - 10 a potvrzuje se tlačítkem OK. TATAREK automatická regulace hoření RP-01, teplovzdušná s dálkovým ovládáním - 100mm od známého dodavatele TATAREK lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

 

Název:
TATAREK automatická regulace hoření RP-01, teplovzdušná s dálkovým ovládáním - 100mm
Výrobce:
SKU:
22388

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Kamna-kks.cz nakoupíte kvalitní kamna a krby od předních výrobců. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nakupte si z obrovského množství kvalitních produktů. Na Kamna-kks.cz si nakoupíte vše potřebné pro váš dům. Neustále pro váš rozšiřujeme nabídku krbových kamen. U nás si jistě vyberete z obrovského množství krbových kamen a krbů. Většinu zboží máme pro vás skladem.
Vybírejte z nabídky
5285
produktů
86
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kamna-kks.cz