Nano čistič krbových skel Nano4Home

Nano čistič krbových skel Nano4Home

Nano čistič krbových skel Nano4Home od dodavatele s dobrým jménem ANKER , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Nano čistič krbových skel Nano4Home výhodně za super cenu 816 Kč

816 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nano čistič krbových skel Nano4Home. Aplikační set určený pro hydrofobní povrchovou ochranu skla, keramiky, polykarbonátu, plastu a kovu.
Vlastnosti přípravku
Aplikační set Nano4Home obsahuje ucelený systém k ošetření neporézního materiálu nanopřípravkem NanoOne. NanoOne je modifikovaný lihový přípravek obsahující nanočástice SIO2, které vytvářejí vysoce hydrofobní povrchovou vrstvu. Tato vrstva ošetřený materiál chrání před vnějšími vlivy jako jsou např.: prachové částice, voda, mastnota, vodní kámen, řasy, žár, saze, smola, kouř atd. Na povrchu ošetřeného materiálu se vytvoří ultra tenká nanovrstva, která je plně transparentní, bez mastného filmu s vysokou tepelnou odolností až 400°C. Aplikace šetří čas a náklady na jeho běžnou údržbu.

Ošetřený povrch je plně transparentní bez mastného filmu
Snadné odstranění zbytků vodního kamene
Usnadňuje následné čištění povrchu s běžnými čistícími přípravky
Povrch materiálu je vysoce hydrofobní – funkce tekutých stěračů
Delší doba účinnosti oproti běžně používaným impregnacím
Atraktivní balení pro přímé použití + nízká spotřeba 5-10ml/m2
Příprava podkladu
Pro úspěšný výsledek je nutné dodržet předepsaný aplikační postup. Pracujte při teplotách vyšších než 15°C. Plochy, které chcete chránit aplikací NanoOne musí být zbavené veškerých nečistot, mycích přípravků a musí být zcela suché. Přípravek není vhodné aplikovat na rozpálené plochy od slunečního záření (teplota ošetřované plochy by neměla přesáhnout 30°C). Pokud pracujete venku, nepracujte za deště nebo mrholení. Volte počasí, které zajistí, aby  3-4 hodiny po aplikaci na ošetřenou plochu nepršelo.
Způsob aplikace
Na každý přípravek použijte pro aplikaci jednu přiloženou utěrku z netkané textilie. Ošetřovaný povrch je nutné před aplikací dokonale vyčistit a odmastit! Pro odstranění nečistot z povrchu doporučujeme tyto vysoce funkční čističe:AquaCleaner C310 - odstraňovač vodního kameneAquaCleaner A50 - vysoce účinný čistič skla, keramiky, plastu a kovu

Plochu očistěte hloubkovým čističem AquaCleaner A50. Před upotřebením lahvičku řádně protřepejte ! Přípravek naneste na povrch a krouživými pohyby za stálého tlaku povrch vyčistěte od veškerých v povrchu zanesených nečistot.
Následně je nutné povrch dokonale odmastit a odstranit zbytky čističe. K tomuto kroku použijte  lihový čistič NanoCleaner.  Lihový čistič naneste rozprašovačem na povrch a následně vyleštěte do lesku beze šmouh.
Pokud je plocha dokonale vyleštěna a odmaštěna aplikujte poslední složku aplikace, nanopřípravek NanoOne. Aplikátorem nastříkejte vždy menší plochu ( cca 30 x 30 cm ) a tekutinu ihned roztírejte a případné vzniklé šmouhy ihned rozleštěte. Postupujte systematicky po povrchu.Přípravek zcela zasychá a stává se vodě odolným za 3-4 hodiny po aplikaci při teplotě vzduchu okolo 20°C. Během prvních 48 hodin po aplikaci by ošetřený povrch neměl být vystaven působení chemických látek a mechanické zátěži.
Údržba
Ošetřené povrchy lze čistit běžnou čistící chemií, nebo čistícími přípravky z řady Nano4you. Nikdy nepoužívejte na ošetřené plochy abrazivní přípravky, např. tekutý písek! Pro oživení nano vrsty doporučujeme povrch občas odmastit přípravkem AquaCleaner A50. Obnova staré aplikace se provádí stejným postupem.
Ředění
Přípravky se neředí. Jsou již připraveny k přímému použití.Aplikační set Nano4Home obsahuje:

50ml nanopřípravku NanoOne
50ml hloubkovýho čističe AquaCleaner A50
100ml lihového čističe NanoCleaner
3 ks aplikačních utěrek
Orientační vydatnost setu je 5 až 10 m2
Skladování
Spotřebujte do 12 měsíců od data výroby v původním a dobře uzavřeném obalu. Skladujte při teplotě od 5°C do 30°C, chraňte před slunečním zářením a mrazem. Nano čistič krbových skel Nano4Home od značky se skvělou pověstí ANKER je u nás za výhodnou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

 

Název:
Nano čistič krbových skel Nano4Home
Výrobce:
SKU:
22352

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Kamna-kks.cz nakoupíte kvalitní kamna a krby od předních výrobců. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nakupte si z obrovského množství kvalitních produktů. Na Kamna-kks.cz si nakoupíte vše potřebné pro váš dům. Neustále pro váš rozšiřujeme nabídku krbových kamen. U nás si jistě vyberete z obrovského množství krbových kamen a krbů. Většinu zboží máme pro vás skladem.
Vybírejte z nabídky
5165
produktů
86
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kamna-kks.cz