KRATKI Biokrb DELTA 2 HORIZONTAL TÜV prosklený

KRATKI Biokrb DELTA 2 HORIZONTAL TÜV prosklený

KRATKI Biokrb DELTA 2 HORIZONTAL TÜV prosklený od společnosti KRATKI je právě nyní na našich stránkách v akci. Skvělý produkt s garancí kvality. KRATKI Biokrb DELTA 2 HORIZONTAL TÜV prosklený výhodně za skvělou cenu 5118 Kč

5118 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

KRATKI Biokrb DELTA 2 HORIZONTAL TÜV prosklený. Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny. KRATKI Biokrb DELTA 2 HORIZONTAL TÜV prosklený od kvalitní značky KRATKI je právě teď u nás za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

 

Název:
KRATKI Biokrb DELTA 2 HORIZONTAL TÜV prosklený
Výrobce:
SKU:
5902539506303

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Kamna-kks.cz nakoupíte kvalitní kamna a krby od předních výrobců. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nakupte si z obrovského množství kvalitních produktů. Na Kamna-kks.cz si nakoupíte vše potřebné pro váš dům. Neustále pro váš rozšiřujeme nabídku krbových kamen. U nás si jistě vyberete z obrovského množství krbových kamen a krbů. Většinu zboží máme pro vás skladem.
Vybírejte z nabídky
5348
produktů
86
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kamna-kks.cz