KOVOPLAST sporák na pevná paliva Rekreant 2-91 levý - bílý

KOVOPLAST sporák na pevná paliva Rekreant 2-91 levý - bílý

KOVOPLAST sporák na pevná paliva Rekreant 2-91 levý - bílý od kvalitní značky KOVOPLAST je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. KOVOPLAST sporák na pevná paliva Rekreant 2-91 levý - bílý za výhodnou cenu 13494 Kč

13494 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

KOVOPLAST sporák na pevná paliva Rekreant 2-91 levý - bílý. Sporák je lokální tepelný spotřebič na tuhá paliva. Pro své malé rozměry je hlavně určen pro vaření, pečení a vytápění v rekreačních chatách, chalupách a menších domácnostech, kde lze plně využít jeho předností, mezi které patří snadná obsluha a údržba, rychlé uvedení do provozu, spolehlivost, a velice ekonomický provoz. Vlastní sporák je sestaven z profilových nebo lisovaných ocelových dílů a litinových odlitků. Celý topný prostor je vyplněn šamotovými tvarovkami a utěsněn výmazem. Horní plochu tvoří smaltovaný rám a dva varné pláty. Vnitřní prostor je rozdělen na část spalovací a část pečící, v níž je umístěna trouba. Před kouřovodem se nachází zatápěcí klapka, která umožňuje buď přímé vedení spalin do komína při zatápění a vaření, nebo pod pečící troubu při pečení. Na čelní stěně jsou umístěna přikládací a popelníková dvířka, pečící trouba s dodávanou sadou příslušenství (pekáč, pečící plech, mřížka, ovládací klíč) a výsuvný zásobník paliva.

Vyrábí se ve dvou základních provedeních:
LEVÝ - vývod kouřovodu na levé straně
PRAVÝ - vývod kouřovodu na pravé straně ( posuzováno při čelním pohledu )
Za příplatek lze vyrobit i se zadním nebo horním vývodem kouřovodu. Sporák svou konstrukcí a provedením odpovídá požadavkům ČSN 06 1201, ČSN 06 1210 a PN 941-1/91 i souvisejících ČSN 06 1008 KOVOPLAST sporák na pevná paliva Rekreant 2-91 levý - bílý od této přední společnosti KOVOPLAST je k dostání teď opravdu levně. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

 

Název:
KOVOPLAST sporák na pevná paliva Rekreant 2-91 levý - bílý
Výrobce:
SKU:
24738

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Kamna-kks.cz nakoupíte kvalitní kamna a krby od předních výrobců. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nakupte si z obrovského množství kvalitních produktů. Na Kamna-kks.cz si nakoupíte vše potřebné pro váš dům. Neustále pro váš rozšiřujeme nabídku krbových kamen. U nás si jistě vyberete z obrovského množství krbových kamen a krbů. Většinu zboží máme pro vás skladem.
Vybírejte z nabídky
5285
produktů
86
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kamna-kks.cz