220x195 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF (VÝPRODEJ)

220x195 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF (VÝPRODEJ)

220x195 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF (VÝPRODEJ) od výrobce se skvělou pověstí  je k dostání levně a pohodlně online. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. 220x195 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF (VÝPRODEJ) právě nyní za 790 Kč

790 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

220x195 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF (VÝPRODEJ). Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií - odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen.  Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / - 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením. 220x195 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF (VÝPRODEJ) od značky lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

 

Název:
220x195 mm ocelový rošt na krbovou vložku BEF (VÝPRODEJ)
Výrobce:
SKU:
24846

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na Kamna-kks.cz nakoupíte kvalitní kamna a krby od předních výrobců. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Nakupte si z obrovského množství kvalitních produktů. Na Kamna-kks.cz si nakoupíte vše potřebné pro váš dům. Neustále pro váš rozšiřujeme nabídku krbových kamen. U nás si jistě vyberete z obrovského množství krbových kamen a krbů. Většinu zboží máme pro vás skladem.
Vybírejte z nabídky
5191
produktů
86
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kamna-kks.cz